Meldingen Nieuwe Ebbingestraat 96 Groningen

Woensdag 29 augustus 2018

Nieuwe Ebbingestraat 96, 9712NP Groningen

Ontvang updates voor Hortusbuurt-Ebbingekwartier

Sloopmelding: nieuwe ebbingestraat 96/14, 9712 np groningen – verwijderen asbest (ontvangstdatum 07-08-2018, dossiernummer 201872960). De betreffende lokatie ligt in de wijk Centrum in de buurt Hortusbuurt-Ebbingekwartier. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Groningen en is gevestigd op Grote Markt te Groningen.

Bekijk alle bekendmakingen in Hortusbuurt-Ebbingekwartier

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Gemeente Groningen
Contact e-mail adres
info@groningen.nl
E-mail adres
info@groningen.nl
Telefoon
(050)3679111
Bezoekadres
Grote Markt, 9712 HN GRONINGEN
Correspondentie adres
Postbus 20001, 9700 PB GRONINGEN

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Nieuwe Ebbingestraat 96
9712NP Groningen

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Spilsluizen 7, 9712NR Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Nieuwe Ebbingestraat 72, 9712NN Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Korenstraat 11, 9712LX Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Ossenmarkt 11, 9712NZ Groningen

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Ossenmarkt 7, 9712NZ Groningen

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Ossenmarkt 7, 9712NZ GRONINGEN

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Kamerlingheplein 12, 9712TR Groningen

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Grote Leliestraat 127, 9712ST Groningen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hortusbuurt-Ebbingekwartier

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hortusbuurt-Ebbingekwartier

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement